bulent-gorer

Bülent Görer

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden 1997 yılında mezun olan Bülent Görer, kariyerine 1998 yılında bankacılık sektöründe teftiş kurulunda başlamıştır.

Toplam 24 yıllık profesyonel iş hayatının, 5 yılı bankacılık sektöründe, 13 yılı reel sektörde geçmiştir. Pamukbank, Arkas Holding, Sütaş, Şişecam, Tırsan Treyler gibi Türkiye’nin ilk 500 listesinde yer alan firmalarda denetim müdürü, finans direktörü, CFO ve son olarak BDDK’dan onay alarak Tırsan Finansman A.Ş.’nin genel müdürü ve yönetim kurulu üyesi olarak çalışmıştır.

2016 Yılında Görer YMM ve Finansal Danışmanlık şirketini, 2019 yılında da ConsulTR YMM ve Dan. A.Ş.’yi kurmuştur. 2016 yılından beri yeminli mali müşavir olan Bülent Görer Trasta ESG’nin de kurucusudur.

selim-artis

Selim Artış

Selim Artış, 2001 yılında Washington D.C.’de finans eğitimini tamamladıktan sonra ülkenin önde gelen şirketlerinde 15 yıl çalışmıştır.

Görev aldığı şirketlerden Sütaş, FMCG sektöründe süt ve süt ürünlerinde sektör lideridir. Tırsan Treyler ise Avrasya Bölgesi treyler üretiminde 3. sıradadır. 2016 yılında Tırsan Finansman A.Ş. hazine ve finans müdürlüğü ile genel müdür vekilliği görevini üstlendikten sonra Görer YMM ve Finansal Danışmanlık bünyesinde danışmanlık vermeye başlayan Selim Artış, Trasta ESG’nin yönetim kurulu başkanıdır.

kaan-sevim

Kaan Sevim

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Kaan Sevim, kariyerine 1999 yılında Pamukbank Teftiş Kurulu’nda başlamıştır.

Toplam 15 yıllık bankacılık kariyerinin son 7 yılını şube müdürlükleri yaparak tamamlamıştır. Çalıştığı bankalar arasında Pamukbank dışında, Yapı Kredi Bankası ve Akbank yer almaktadır. Bankacılık kariyerinin son 6 yılında Bankada iç eğitmen olarak finansal matematik ve fiyatlama – kârlılık konularında eğitim vermiştir. Bankacılık sonrasında da bankalara “Satış” ve “Dış Ticaret” eğitimleri vermiştir. Daha sonra reel sektörde de ilk 500’de yer alan firmalarda finansman müdürlüğü görevleri üstlenmiştir.

2017 yılından beri Görer YMM ve Finansal Danışmanlık bünyesinde danışmanlık veren Kaan Sevim Trasta ESG’de de yönetim kurulu üyesidir.

ersu-turedi

Ersu Türedi

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olan Ersu Türedi, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Mali Hukuk bölümünde yapmıştır Kariyerine 1999 yılında başlamıştır. Rehber Bağımsız Denetim A. Ş. ve Moore Stephens’ta denetçi ve kıdemli denetçi olarak görev yaptıktan sonra Major YMM’de denetim müdürlüğü yapmıştır.

Bağımsız Denetim Lisansı (SPK KGK), Kurumsal Derecelendirme Lisansı, SPK Düzey 1-2 Lisansı ve Gayrimenkul Derecelendirme Lisansı bulunmaktadır.

2017 yılında Görer ailesine katılan Ersu Türedi, Okan Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Doktora Programı’na devam etmektedir. Doktora tezini «Şirket Birleşmeleri» üzerine yazmaktadır. Uzmanlık konuları Transfer Fiyatlaması ve Ar-Ge muhasebe uygulamaları ve teşviklerdir. Bu konuda birçok eğitim vermiştir.

Kendisinin çeşitli dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır ve Trasta ESG’de de yönetim kurulu üyesidir.

kemal-dilbaz

Dr. Kemaleddin Dilbaz

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde, yüksek lisans ve doktora eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamlayan Kemaleddin Dilbaz 2011 yılında Michigan Üniversitesinde araştırmalarda bulunmuştur 2004 yılından itibaren akademik kuruluşlarda halka açılma, sermaye piyasaları, finansal yönetim gibi konularda eğitim ve dersler vermektedir.

1997 yılında meslek personeli giriş sınavını kazanarak Borsa İstanbul (İMKB)’da iş hayatına başlayan Dilbaz, bu kurumda uzman, yönetici, mali işler müdürü ve başdenetçi unvanlarıyla çalışmıştır. 2017 yılında genel müdür danışmanı olarak Albaraka Türk bünyesine katılmış ve bankada 2019-2023 yılları arasında finansal raporlama direktörü olarak görev yapmıştır.

19 yıllık sermaye piyasaları ve 6 yıllık bankacılık tecrübesine sahip olup uzmanlık alanları arasında kurumsal finansman, halka açılma (IPO), sürdürülebilirlik, finansal yönetim, sermaye piyasaları ve bankacılık mevzuatı bulunmaktadır.

2023 yılı Eylül ayında TRASTA ESG bünyesine katılmış olup halihazırda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

ozgun-cinar

Özgün Çınar

Özgün Çınar, Türkiye İş Bankası ve Şişecam Topluluğu gibi ülkemizin önde gelen kuruluşlarında 30 yılı aşkın süre ile çalışmıştır. Kariyerinin yarısı süresince sınai kuruluşlarda risk yönetimi, iç denetim ve uyum fonksiyonlarının kurulması, faaliyete geçirilmesi ve yetkinliklerinin artırılması konularına odaklanmıştır.

2023 yılı Nisan ayında Partner unvanıyla Görer YMM ve Finansal Danışmanlık bünyesine katılan Özgün Çınar, Trasta ESG Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

tugrul-uzumkaya

Tuğrul Üzümkaya

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans öğrenimini bitiren Tuğrul Üzümkaya, Garanti Leasing ve Volvo Finans gibi finans kuruluşlarında 20 yılı aşkın süre ile çalışmıştır. Kariyerinde iş geliştirme, operasyon yönetimi, risk yönetimi, mali analiz ve kredi değerlendirme ve mali işler yönetimi gibi alanlarda üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır.

2023 yılında Partner unvanıyla Görer YMM ve Finansal Danışmanlık bünyesine katılan Tuğrul Üzümkaya Trasta ESG Baş Operasyon Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

almina-gencal

Almina Gencal

Ocak 2023’te Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği’nden ve Eylül 2022’de Anadolu Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü’nden mezun olan Almina Gencal, eğitim hayatı boyunca teknik ve sosyal alanlarda görev almıştır. İklim elçiliği yürüttüğü dönemde, Sürdürülebilir Kalkınmanın 17 Maddesinin uzmanlar tarafından incelendiği seminer serisinin hazırlanmasında yönetim kadrosunda yer almıştır.

Üniversiteler genelinde kadın mühendislerin çalışma ve eğitim hayatlarının desteklenmesine aktif olarak katkı sağlayan Almina, çocukları Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (STEM) alanlarında destekleyecek projelere odaklanmış ve sosyal alanlarda faaliyet göstermiştir. Kasım 2022’de çalışma hayatına yarı zamanlı Sürdürülebilirlik Uzman Yardımcısı olarak başlayarak, bu süreçte sürdürülebilirlik raporlarının hazırlanması, ISO 14064 Karbon Ayak İzi ve ISO 20400 Sürdürülebilir Tedarik Zinciri üzerinde çalışmıştır.

Almina Gencal, Kasım 2023 itibariyle Trasta ESG ailesinde Analist olarak görev yapmaktadır.